MÛVELÕDÉS
SPORT
Ajánlataink - Rendhagyó irodalomórák, elõadások
Ózd
Rendezvény neve Idõpontja Rendezvény helye Leírás és fotók
Szakképző intézmények VI. Olimpiája Regionális területi döntő (labdarúgás) 2011.05.24 Ózd
Regionális bajnokságok (labdarúgás) 2009.10.19 Ózd
Regionális bajnokságok (labdarúgás) 2007.11.11 Ózd
Regionális bajnokságok (labdarúgás) 2006.10.13 Ózd

Szakképző intézmények VI. Olimpiája

Regionális területi döntő

4. Miskolc

Sportág: KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS fiú + leány (1 + 5 fő)
Időpont: 2011. május 24. (kedd)
Helyszín: Városi Stadion ÓZD, Bolyki főút 4.
Rendező: Bolyai Farkas Szakképző Iskola ÓZD, Bolyki főút 2.

Fiúk: "A" csoport
Kós - Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola MISKOLC
Szentpáli - Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola MISKOLC
Bornemissza - Bornemissza Gergely Szakközép- Szakiskola és Kollégium EGER
Kereskedelmi - Kereskedelmi és Idegenforgalmi Középiskola, TOKAJ

"B" csoport
Bolyai - Bolyai Farkas Szakképző Iskola ÓZD
Tokaji - Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium TOKAJ
Serényi - Serényi Béla Gimnázium, Mezőgazdasági Szakközépiskola és Kollégium PUTNOK
Bláthy - Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola MISKOLC

Leányok:
Bolyai - Bolyai Farkas Szakképző Iskola ÓZD
Tokaji - Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium TOKAJ
Kereskedelmi - Kereskedelmi és Idegenforgalmi Középiskola TOKAJ
Széchenyi - Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola ÓZD

Eredmények (leányok):
Bolyai - Tokaji 1 - 1
Kereskedelmi - Széchenyi 0 - 3
Tokaji - Kereskedelmi 7 - 1
Széchenyi - Bolyai 2 - 2
Kereskedelmi - Bolyai 0 - 2
Tokaji - Széchenyi 0 - 2

1. Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola ÓZD 3 2 1 - 7 - 2 7
2. Bolyai Farkas Szakképző Iskola ÓZD 3 1 2 - 5 - 3 5
3. Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium TOKAJ 3 1 1 1 8 - 4 4
4. Kereskedelmi és Idegenforgalmi Középiskola TOKAJ 3 - - 3 1 - 12 0

Eredmények (fiúk): "A" csoport:
Kós - Szentpáli 9 - 0
Bornemissza - Kereskedelmi 1 - 2
Szentpáli - Bornemissza 1 - 1
Kereskedelmi - Kós 2 - 5
Bornemissza - Kós 2 - 5 >br>Kereskedelmi - Szentpáli 7 - 3

1. Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola MISKOLC 3 3 - - 19 - 4 9
2. Kereskedelmi és Idegenforgalmi Középiskola TOKAJ 3 2 - 1 11 - 9 6
3. Bornemissza Gergely Szakközép- Szakiskola és Kollégium EGER 3 - 1 2 4 - 8 1
4. Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola MISKOLC 3 - 1 2 4 - 17 1

"B" csoport:
Bolyai - Tokaji 3 - 3
Serényi - Bláthy 3 - 0
Tokaji - Serényi 4 - 2
Bláthy - Bolyai 5 - 3
Serényi - Bolyai 2 - 0
Bláthy - Tokaji 1 - 2

1. Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium TOKAJ 3 2 1 - 9 - 6 7
2. Serényi Béla Gimnázium, Mezőgazdasági Szakközépiskola és Kollégium PUTNOK 3 2 - 1 7 - 4 6
3. Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola MISKOLC 3 1 - 2 6 - 8 3
4. Bolyai Farkas Szakképző Iskola ÓZD 3 - 1 2 6 - 10 0 "Helyosztók":
Elődöntő -1 A/1. Kós - B/2. Serényi 2 - 2 büntetőkkel: 2 - 0
Elődöntő -2 A/2. Kereskedelmi - B/1. Tokaji 0 - 2
1. helyért: Ed-1gy Kós - Ed-2gy Tokaji 4 - 0
3. helyért: Ed-1v Serényi - Ed-2v Kereskedelmi 2 - 4
5. helyért: A/3. Bornemissza - B/3. Bláthy 1 - 4
7. helyért: A/4. Szentpáli - B/4. Bolyai 3 - 11

Az 1. helyezett csapatok képviselők a 4. régiót az ősszel rendezendő országos döntőn!

A verseny végeredménye (leányok):
1. Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola ÓZD (testnevelő tanár: Ivády Csaba)
2. Bolyai Farkas Szakképző Iskola ÓZD (testnevelő tanár: Utassy Béla)
3. Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium TOKAJ (testnevelő tanár: Gyüre Levente)
4. Kereskedelmi és Idegenforgalmi Középiskola TOKAJ (testnevelő tanár: Juhász Zsolt)

Különdíjak:
- gólkirálynő: Molnár Vivien (Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium TOKAJ)
- legjobb kapus: Jakab Zsófia (Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola ÓZD)
- legjobb mezőnyjátékos: Szabó Margit (Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium TOKAJ)

A verseny végeredménye (fiúk):
1. Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola MISKOLC (testnevelő tanár: Szakáczki Szabolcs)
2. Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium TOKAJ (testnevelő tanár: Gyüre Levente)
3. Kereskedelmi és Idegenforgalmi Középiskola TOKAJ (testnevelő tanár: Juhász Zsolt)
4. Serényi Béla Gimnázium, Mezőgazdasági Szakközépiskola és Kollégium PUTNOK (testnevelő tanár: Kurtán Tibor)
5. Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola MISKOLC (testnevelő tanár: Szabolcs Géza)
6. Bornemissza Gergely Szakközép- Szakiskola és Kollégium EGER (testnevelő tanár: Kovács Krisztián)
7. Bolyai Farkas Szakképző Iskola ÓZD (testnevelő tanár: Utassy Béla)
8. Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola MISKOLC (testnevelő tanár: Kupecz László)

Különdíjak:
- gólkirály: Mika Ferenc (Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola MISKOLC)
- legjobb kapus: Jaksi Norbert (Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola MISKOLC)
- legjobb mezőnyjátékos: Hullár Gyula (Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium TOKAJ)

ÖSSZESÍTÉS:
Résztvevők száma: 69 fiú + 36 leány
10 csapatvezető testnevelő tanár
8 fiú csapat + 4 leány csapat

Thodory Csaba régiófelelős

Ózd