MÛVELÕDÉS
SPORT
Ajánlataink - Rendhagyó irodalomórák, elõadások
Ózd
Rendezvény neve Idõpontja Rendezvény helye Leírás és fotók
Szakképző intézmények VI. Olimpiája Regionális területi döntő (labdarúgás) 2011.05.24 Ózd
Regionális bajnokságok (labdarúgás) 2009.10.19 Ózd
Regionális bajnokságok (labdarúgás) 2007.11.11 Ózd
Regionális bajnokságok (labdarúgás) 2006.10.13 Ózd

Szakképző intézmények II. Olimpiája

Regionális területi döntő
4. Ózd

Sportág: KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS fiú (1 + 5 fő) (A mérkőzéseken 10 fő szerepelt!)

Időpont: 2006. október 19. (csütörtök)

Helyszín: Városi Stadion ÓZD, Bolyki főút 4,

Rendező: Bólyai Farkas Szakképző Iskola ÓZD, Bolyki főút 2.

Csoport és sorsolási számRésztvevő iskolák:
B - 2Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola MISKOLC
A - 4Bornemissza Geregely Szakközép-, Szakiskola és Kollégium EGER
B - 4Bólyai Farkas Szakképző Iskola ÓZD
A - 2Damjanich János Ipari Szakképzési Intézet HATVAN helyett Bólyai Farkas Szakképző Iskola ÓZD II. csapata
A - 1Diósgyőr - Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium MISKOLC
A - 3Egri Kereskedelmi, Mezőgazdasági, Vendéglátóipari Szakközép-, Szakiskola és Kollégium EGER
B - 3Kós Károly Építőipari Szakközépiskola MISKOLC
B - 1Wigner Jenő Műszaki Informatikai Középiskola EGER

Eredmények:

"A" csoport:Eredm."B" csoport:Eredm.
A-1 Di.-Vasgyári - A-2 Bolyai II.1 - 1 (1 - 0)B-1 Wigner – B-2 Bláthy6 - 1 (2 - 1)
A-3 Ker. Vend. - A-4 Bornemissza4 - 2 (1 - 2) B-3 Kós – B-4 Bolyai I.8 - 2 (5 - 0)
A-2 Bolyai II. - A-3 Ker. Vend.2 - 4 (1 - 1)B-2 Bláthy – B-3 Kós0 - 5 (0 - 2)
A-4 Bornemissza - A-1 Di.-Vasgyári3 - 3 (1 - 2)B-4 Bolyai I. – B-1 Wigner0 - 3 (0 - 1)
A-3 Ker. Vend. - A-1 Di.-Vasgyári0 - 4 (0 - 0)B-3 Kós – B-1 Wigner2 - 2 (1 - 0)
A-4 Bornemissza - A-2 Bolyai II.2 - 5 (1 - 1)B-4 Bolyai I. – B-2 Bláthy5 - 2 (2 - 0)

Helyosztók:

1. helyért:12.00A-1 Di.-Vasgyári - B/1. Kós4 - 4 (1 - 3) h. u. 7 m-esekkel:3 - 2
3. helyért:12.00A/2. Ker. Vend. – B/2. Wigner2 - 1 (2 - 1)
5. helyért:12.00A/3. Bornemissza – B/3. Bolyai I.1 - 5 (0 - 1)
7. helyért:12.00A/4. Bolyai II. – B/4. Bláthy3 - 4 (1 - 1)

A csapatok ebédet kapnak 13.00 órától az iskolában.

VÉGEREDMÉNY:

1. Diósgyőr - Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium MISKOLC (testnevelő tanár: Kocsis Tamás)

2. Kós Károly Építőipari Szakközépiskola MISKOLC (csapatvezető: Thodory Csaba)

3. Egri Kereskedelmi, Mezőgazdasági, Vendéglátóipari Szakközép-, Szakiskola és Kollégium EGER (testnevelő tanár: Kiss Krisztián)

4. Wigner Jenő Műszaki Informatikai Középiskola EGER (testnevelő tanár: Jakab Sándor)

5. Bólyai Farkas Szakképző Iskola ÓZD I. csapata (edző: Utassy Béla)

6. Bornemissza Geregely Szakközép-, Szakiskola és Kollégium EGER (testnevelő tanár: Kovács Krisztián)

7. Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola MISKOLC (testnevelő tanár: Szabolcs Géza)

8. Bólyai Farkas Szakképző Iskola ÓZD II. csapata (edző: Utassy Béla)

Az 1. és 2. helyezett csapatok képviselik a régiót 2007. áprilisában, Budapesten rendezendő országos döntőn.

Thodory Csaba

Ózd