MÛVELÕDÉS
SPORT
Ajánlataink - Rendhagyó irodalomórák, elõadások
Szombathely
Rendezvény neve Idõpontja Rendezvény helye Leírás és fotók
Oladi-SZODSE Kézilabda Kupa 2017.december 06. Szombathely
42. Csató Béla röplabda emlékverseny 2017.november 17. Szombathely
Oladi-SZODSE Kézilabda Kupa-leány 2015.november 23. Szombathely
40. Csató Béla röplabda emlékverseny 2015.október 22. Szombathely
SZODSE nyugat – dunántúli régió döntők végeredménye 2012.október 24. Szombathely
Csató Béla röplabda emlékverseny 2011.október 10. Szombathely
SZODSE Régióbajnokság 2011.április 19. Szombathely
Csató Béla röplabda emlékverseny 2010.november 18. Szombathely
Teleki Kupa 2010. 04. 15 Szombathely
Nyugatdunántúli régióbajnokság - Döntő 2010. 02. 09 Szombathely
Nyugatdunántúli régióbajnokság kispályás döntő 2009. 10. 13 (Szombathely) Vép
Teleki Kupa 2009. 03. 17 Szombathely
Csató Béla röplabda emlékverseny 2008.november 12. Szombathely
Nyugat-dunántúli Regionális Bajnokság 2008.11.17 Szombathely
Csató Béla röplabda emlékverseny 2007.11.01 Szombathely
Teleki Kupa 2006.11.20 Szombathely

Szakszervezetek Országos Diáksport Szövetsége Egyesület Regionális Bajnokság végeredménye

Nyolc Nyugat-dunántúli Szakképző Iskola 20 csapata részvételével több, mint 200 diák szerepelt a Szombathelyen három helyszínen megrendezett – Aréna Savaria; Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola és Kollégium; Teleki Blanka Szakképző Iskola – regionális döntőn. Három sportágban kézi,- kosár,- röplabdázásban rendeztek színvonalas versenyeket, melyen igen kiélezett csatákban alakult ki a végeredmény. A sportágak első két helyezettje a májusban megrendezésre kerülő országos döntőbe jutott, amely Budapesten lesz.z.

Végeredmény:

Kosárlabda - Leány
1. Ker. és Vip. SZKI – Szhely
2. Élelmiszeripari SZKI – Szhely
3. Hefele Menyhért SZKI – Szhely

Kosárlabda - Fiú
1. Élelmiszeripari SZKI - Szhely
2. Fellner SZKI – Tatabánya
3. Ker. és Vip. SZKI – Szhely
4. Bercsényi Miklós SZKI – Győr
5. Hefele Menyhért SZKI - Szhely

Kézilabda - Leány
1. Bercsényi Miklós SZKI – Győr
2. Savaria SZKI – Szhely
3. Teleki Blanka SZKI – Szhely
4. Pech A. SZKI – Tatabánya

Kézilabda - Fiú
1. Pech A. SZKI – Tatabánya
2. Bercsényi Miklós SZKI – Győr
3. Hefele Menyhért SZKI – Szhely
4. Savaria SZKI - Szhely

Röplabda - Leány
1. Kereskedelmi SZKI – Szhely
2. Tinódi Gimnázium és SZKI - Sárvár
3. Bercsényi Miklós SZKI – Győr
4. Teleki Blanka SZKI - Szhely

Szombathely