MÛVELÕDÉS
SPORT
Ajánlataink - Rendhagyó irodalomórák, elõadások
Pécs
Rendezvény neve Idõpontja Rendezvény helye Leírás és fotók
DÉL-DUNÁNTÚLI SZAKKÉPZŐ BAJNOKSÁG 2017/2018 FIÚ LABDARÚGÁS 2018.04.24. Pécs
DÉL-DUNÁNTÚLI SZAKKÉPZŐ BAJNOKSÁG 2016/2017 LEÁNY RÖPLABDA 2016 február 16 Pécs
SZODSE DÉL-DUNÁNTÚLI SZAKKÉPZŐ BAJNOKSÁG LEÁNY RÖPLABDA 2015.11.11 Pécs
XXXIV. Csokonay Sándor Kézilabda Emléktorna 2015.09.29. Pécs
XLVIII. INTERCISA Kupa 2013.05.25-26. Pécsvárad
XXXII. Csokonai Sándor Kézilabda Emléktorna 2013.05.27 Pécs
SZODSE DÉL-DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS DIÁKSPORT NAP ÉS VI. ORSZÁGOS SZAKKÉPZŐ BAJNOKSÁG REGIONÁLIS DÖNTŐ 2012.10.02 Orfű
XXXI. Csokonai Sándor Kézilabda Emléktorna 2012.03.28 Pécs
SZODSE DÉL-DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS DIÁKSPORT NAP ÉS VI. ORSZÁGOS SZAKKÉPZŐ BAJNOKSÁG REGIONÁLIS DÖNTŐ 2011.05.25 Orfű
XXX. Csokonai Sándor Kézilabda Emléktorna 2011.04.27 Pécs
Csokonay Kupa 2010.04.09 Pécs
Szakközépiskolák Regionális Bajnoksága - Dél-Dunántúli Regionális Döntők (Kosárlabda-röplabda) 2008.11.28 Pécs
Szakközépiskolák Regionális Bajnoksága - Dél-Dunántúli Regionális Döntők (Kosárlabda-röplabda) 2007.11.23 Pécs
Regionális bajnokságok 2006.11.18 Pécs
Csokonay Kupa 2006.03.25 Pécs

SZODSE DÉL-DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS DIÁKSPORT NAP
ÉS
VI. ORSZÁGOS SZAKKÉPZŐ BAJNOKSÁG REGIONÁLIS DÖNTŐ

2011. MÁJUS 25. ORFŰ

EREDMÉNYEK:

Fiú labdarúgás:
A csoport
Angster-Komló 1-0
Pollack "B"-Komló 2-0
Angster-Pollack "B" 6-1

B csoport
Dombóvár-Radnóti 1-0
Pollack "A"-Dombóvár 2-2 (büntetőkkel 1-0)
Pollack "A"-Radnóti 3-2

Elődöntők
Angster-Dombóvár 2-0
Pollack "A"-Pollack "B" 5-2

5.helyért
Komló-Radnóti 2-1

3.helyért
Pollack "B"-Dombóvár 3-1

Döntő Angster-Pollack "A" 2-0

Végeredmény:
1. Angster József Szakképző Iskola, Pécs
2. Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium "A", Pécs
3. Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium "B", Pécs
4. 516.sz. Szakképző Iskola, Dombóvár
5. Kökönyösi Oktatási Központ, Komló
6. Radnóti Miklós Közgazdasági Szakközépiskola, Pécs

Legjobb kapus: Dobsovits Zoltán (Angster)
Gólkirály: Kovács Attila (Pollack) és Szebényi Dávid (Pollack) 5-5 góllal

Leány labdarúgás

Eredmények:
Radnóti-Pollack 2-1

Végeredmény:
1. Radnóti Miklós Közgazdasági Szakközépiskola, Pécs
2. Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium , Pécs

Legjobb kapus: Pető Kornélia (Radnóti)
Gólkirály: Demeter Vivien (Radnóti) 2 góllal

Leány röplabda

Eredmények:
Angster-Pollack 2-1
Radnóti-Árpád 2-0
Angster-Radnóti 2-1
Árpád-Pollack 2-1
Radnóti-Pollack 2-0
Árpád-Angster 2-0

Végeredmény:
1. Radnóti Miklós Közgazdasági Szakközépiskola, Pécs
2. Árpád Szakképző Iskola, Székesfehérvár
3. Angster József Szakképző Iskola, Pécs
4. Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium , Pécs

Legjobb játékos: Csikós Mercédesz (Angster)

Pécs