MÛVELÕDÉS
SPORT
Ajánlataink - Rendhagyó irodalomórák, elõadások
Pécs
Rendezvény neve Idõpontja Rendezvény helye Leírás és fotók
DÉL-DUNÁNTÚLI SZAKKÉPZŐ BAJNOKSÁG 2017/2018 FIÚ LABDARÚGÁS 2018.04.24. Pécs
DÉL-DUNÁNTÚLI SZAKKÉPZŐ BAJNOKSÁG 2016/2017 LEÁNY RÖPLABDA 2016 február 16 Pécs
SZODSE DÉL-DUNÁNTÚLI SZAKKÉPZŐ BAJNOKSÁG LEÁNY RÖPLABDA 2015.11.11 Pécs
XXXIV. Csokonay Sándor Kézilabda Emléktorna 2015.09.29. Pécs
XLVIII. INTERCISA Kupa 2013.05.25-26. Pécsvárad
XXXII. Csokonai Sándor Kézilabda Emléktorna 2013.05.27 Pécs
SZODSE DÉL-DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS DIÁKSPORT NAP ÉS VI. ORSZÁGOS SZAKKÉPZŐ BAJNOKSÁG REGIONÁLIS DÖNTŐ 2012.10.02 Orfű
XXXI. Csokonai Sándor Kézilabda Emléktorna 2012.03.28 Pécs
SZODSE DÉL-DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS DIÁKSPORT NAP ÉS VI. ORSZÁGOS SZAKKÉPZŐ BAJNOKSÁG REGIONÁLIS DÖNTŐ 2011.05.25 Orfű
XXX. Csokonai Sándor Kézilabda Emléktorna 2011.04.27 Pécs
Csokonay Kupa 2010.04.09 Pécs
Szakközépiskolák Regionális Bajnoksága - Dél-Dunántúli Regionális Döntők (Kosárlabda-röplabda) 2008.11.28 Pécs
Szakközépiskolák Regionális Bajnoksága - Dél-Dunántúli Regionális Döntők (Kosárlabda-röplabda) 2007.11.23 Pécs
Regionális bajnokságok 2006.11.18 Pécs
Csokonay Kupa 2006.03.25 Pécs

SZAKKÉPZŐ ISKOLÁK II. OLIMPIÁJA - REGIONÁLIS DÖNTŐ
PÉCS, 2006. NOVEMBER 18.

Eredmények:
(A kiemeltek bejutottak az országos döntőbe.)

Fiú labdarúgás – 9 csapat

1. Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium, Pécs

2. Csapó Dániel Mezőgazdasági Szakközépiskola, Szekszárd

3. 516. sz. Szakmunkásképző és Szakközépiskola, Dombóvár

4-6. Angster József Szakközépiskola és Szakiskola, Pécs, Nagy László Gimnázium és Szakközépiskola, Komló, I.Béla Gimnázium, Szekszárd

7-9. Ady Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Szekszárd, Vendéglátóipari Szakközépiskola, Szekszárd, Esély Szolgáltató Szakközépiskola, Szekszárd

Leány labdarúgás – 2 csapat

1. Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium, Pécs

2. Ady Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Szekszárd

Fiú kézilabda – 4 csapat

1. Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium, Pécs
2. Angster József Szakközépiskola és Szakiskola, Pécs
3. 516. sz. Szakmunkásképző és Szakközépiskola, Dombóvár
4. Árpád Szakképző Iskola, Székesfehérvár

Leány kézilabda – 5 csapat

1. Árpád Szakképző Iskola, Székesfehérvár
2. Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium, Pécs
3. Vendéglátóipari Szakközépiskola, Szekszárd
4. 516. sz. Szakmunkásképző és Szakközépiskola, Dombóvár
5. Angster József Szakközépiskola és Szakiskola, Pécs

Fiú kosárlabda – 3 csapat

1. Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium, Pécs
2. Nagy László Gimnázium és Szakközépiskola, Komló
3. Ady Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Szekszárd

Sakk – 4 csapat

1. Nagy László Gimnázium és Szakközépiskola, Komló
2. Árpád Szakképző Iskola, Székesfehérvár
3. Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium, Pécs
4. Angster József Szakközépiskola és Szakiskola, Pécs

Különdíjasok:

Fiú labdarúgás
Legjobb kapus: Kótány Szabolcs (Pollack-Pécs)
Legjobb góllövő: Samu Péter (516.sz.-Dombóvár)
Legjobb játékos: Kardos László (Csapó-Szekszárd)

Leány labdarúgás
Legjobb kapus: Götz Zsuzsanna (Pollack-Pécs)
Legjobb játékos: Katona Barbara (Pollack-Pécs)

Fiú kézilabda
Legjobb kapus: Bati Attila (Pollack-Pécs)
Legjobb góllövő: Debreceni Nándor (Angster-Pécs)
Legjobb játékos: Szabó Zoltán (Pollack-Pécs)

Leány kézilabda
Legjobb kapus: Vatali Ágnes (Árpád-Sz.fehérvár)
Legjobb góllövő: Lepsényi Dóra (Árpád-Sz.fehérvár)
Legjobb játékos: Győri Ildikó (Pollack-Pécs)

Fiú kosárlabda
Legjobb játékos: Várnai Márk (Pollack-Pécs)
Legértékesebb játékos: Tóth Tamás (Ady-Szekszárd)

Sakk
Legjobb játékos: Hekkel Péter (Árpád-Sz.fehérvár)

Részletes eredmények
KosárlabdaAdy SzekszárdPollack Pécs25:52:00
KosárlabdaKomlóAdy Szekszárd37:36:00
KosárlabdaPollack PécsKomló40:31:00
Fiú KézilabdaPollack PécsAngster Pécs16:13
Fiú KézilabdaDombóvárSzékesfehérvár29:16:00
Fiú KézilabdaPollack PécsDombóvár22:16
Fiú KézilabdaSzékesfehérvárAngster Pécs5:19
Fiú KézilabdaAngster PécsDombóvár21:15
Fiú KézilabdaPollack PécsSzékesfehérvár22:12
A csLeány KézilabdaVIP SzekszárdAngster Pécs6:05
A csLeány KézilabdaSzékesfehérvárAngster Pécs13:02
B csLeány KézilabdaPollack PécsDombóvár23:12
A csLeány KézilabdaSzékesfehérvárVIP Szekszárd14:06
3.-4.Leány KézilabdaVIP SzekszárdDombóvár8:04
DLeány KézilabdaSzékesfehérvárPollack17:10
A csFiú Labdarugás "A"Angster PécsDombóvár1:04
B csFiú Labdarugás "B"Pollack PécsI. Béla Szekszárd2:01
C csFiú Labdarugás "C"KomlóAdy Szekszárd2:01
A csFiú Labdarugás "A"Esély SzekszárdAngster Pécs2:05
B csFiú Labdarugás "B"VIP SzekszárdPollack Pécs1:02
C csFiú Labdarugás "C"Csapó SzekszárdKomló3:01
A csFiú Labdarugás "A"DombóvárEsély Szekszárd8:00
B csFiú Labdarugás "B"I. BélaSzekszárdVIP Szekszárd7:00
C csFiú Labdarugás "C"Ady SzekszárdCsapó Szekszárd1:03
DFiú LabdarugásA1 DombóvárB1Pollack1:01
DFiú LabdarugásB1 PollackC1 Csapó4:01
DFiú LabdarugásC1 CsapóA1Dombóvár2:01
Leány LabdarugásPollack PécsSzekszárd1:00
SakkKomlóSzékesfehérvár4:02
SakkPollack PécsAngster Pécs4:02
SakkKomlóPollack Pécs4:02
SakkSzékesfehérvárAngster Pécs5:01
SakkKomlóAngster Pécs6:00
SakkSzékesfehérvárPollack Pécs5:01

Pécs