MÛVELÕDÉS
SPORT
Ajánlataink - Rendhagyó irodalomórák, elõadások
Nyíregyháza
Rendezvény neve Idõpontja Rendezvény helye Leírás és fotók
Szakképző Kupa-Észak-Alföldi labdarúgás Régió Döntő 2017.10.19. Nyíregyháza
Észak-Alföldi labdarúgás Régió Döntő 2016.10.13. Nyíregyháza
Észak - Alföldi Szakképző Bajnokság Leány labdarúgás 2015.12.15 Nyíregyháza
Észak - Alföldi Szakképző Bajnokság Fiú Labdarúgó Kupa 2015.12.08 Nyíregyháza
SZODSE Kupa 2012 Észak-Alföldi Regionális Döntő 2012.október 9. Nyíregyháza
Észak - Alföldi Régió Bajnokságok 2011.05.11 Nyíregyháza
S Z O D S E Kupa 2009 2009.11.02 Nyíregyháza
Észak - Alföldi Régió Bajnokságok 2008.10.21 Nyíregyháza

2011 május 11-én Nyíregyházán, az Inczédy György Középiskola, Szakiskola és Kollégium Testnevelőinek szervezésében került lebonyolításra a VI. Országos Szakképző Bajnokság Észak- Alföldi Régió Döntőjére. 13 iskola nevezett előzetesen a versenyre: Esze Tamás Gimnázium Mátészalka; Baross László Mezőgazdasági Szakközépiskola, Bencs László Szakiskola és Általános Iskola, Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium, Szakközép-, Szakképző és Általános Iskola, Kollégium; Csiha Győző tagintézménye;
Diószegi Sámuel Közép- és Szakképző Iskola, Közgazdasági Szakközépiskola, Tiszavasvári Középiskola Szakiskola és Kollégium, RIDENS Szakképző Iskola és Speciális, Szakiskola és Kollégium; Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium;
Inczédy György Középiskola, Szakiskola és Kollégium,Sipkay Barna Kereskedelmi;
Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Középiskola, Szakközépiskola és Kollégium;
Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
Wesselényi Miklós Középiskola, Szakiskola és Kollégium.

A közel 400 tanuló 5 helyszínen mérkőzött meg a bajnoki címekért.

A végig sportszerű küzdelemben a következő eredmény született:

FIÚ LABDARÚGÁS
I. helyezett Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Középiskola, Szakközépiskola és Kollégium
II. helyezett Inczédy György Középiskola, Szakiskola és Kollégium
III. helyezett Bencs László Szakiskola és Általános Iskola

LEÁNY LABDARÚGÁS
I. helyezett Wesselényi Miklós Középiskola, Szakiskola és Kollégium
II. helyezett Esze Tamás Gimnázium Mátészalka
III. helyezett Inczédy György Középiskola, Szakiskola és Kollégium

FIÚ KÉZILABDA
I. helyezett Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium, Szakközép-Szakképző és Általános Iskola, Kollégium, Csiha Győző tagintézménye, Hajdúnánás
II. helyezett Tiszavasvári Középiskola Szakiskola és Kollégium
III. helyezett Esze Tamás Gimnázium Mátészalka

LEÁNY KÉZILABDA
I. helyezett Kölcsey Ferenc Gimnázium
II. helyezett Esze Tamás Gimnázium Mátészalka
III. helyezett Diószegi Sámuel Közép- és Szakképző Iskola Közgazdasági Szakközépiskola, Debrecen

FIÚ KOSÁRLABDA
I. helyezett Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
2. helyezett Wesselényi Miklós Középiskola, Szakiskola és Kollégium
III. helyezett Inczédy György Középiskola, Szakiskola és Kollégium

LEÁNY KOSÁRLABDA
I. helyezett Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Középiskola, Szakközépiskola és Kollégium
II. helyezett Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
III. helyezett Inczédy György Középiskola, Szakiskola és Kollégium

LEÁNY RÖPLABDA
I. helyezett Wesselényi Miklós Középiskola, Szakiskola és Kollégium
II. helyezett Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari Idegenforgalmi Középiskola, Szakközépiskola és Kollégium
III. helyezett Inczédy György Középiskola, Szakiskola és Kollégium

SAKK (vegyes csapatok)
I. helyezett Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
II. helyezett Inczédy György Középiskola, Szakiskola és Kollégium
III. helyezett Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Középiskola, Szakközépiskola és Kollégium

Külön díjasok:
Sakk: Bán Dániel Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
Röplabda: Timku Vivien Wesselényi Miklós Középiskola, Szakiskola és Kollégium
Fiú kézilabda: Csúzda Máté Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium, Szakközép- Szakképző és Általános Iskola, Kollégium, Csiha Győző tagintézménye, Hajdúnánás
Leány kézilabda Horváth Dominika Kölcsey Ferenc Gimnázium
Fiú foci Módis Dávid Inczédy György Középiskola, Szakiskola és Kollégium
Leány foci Szalmási Vivien Inczédy György Középiskola, Szakiskola és Kollégium
A külön nem jelölt iskolák nyíregyháziak.

Az összes fénykép megtekinthető a www.inczedy.hu honlapon.

Nyíregyháza