MÛVELÕDÉS
SPORT
Ajánlataink - Rendhagyó irodalomórák, elõadások
Nyíregyháza
Rendezvény neve Idõpontja Rendezvény helye Leírás és fotók
Szakképző Kupa-Észak-Alföldi labdarúgás Régió Döntő 2017.10.19. Nyíregyháza
Észak-Alföldi labdarúgás Régió Döntő 2016.10.13. Nyíregyháza
Észak - Alföldi Szakképző Bajnokság Leány labdarúgás 2015.12.15 Nyíregyháza
Észak - Alföldi Szakképző Bajnokság Fiú Labdarúgó Kupa 2015.12.08 Nyíregyháza
SZODSE Kupa 2012 Észak-Alföldi Regionális Döntő 2012.október 9. Nyíregyháza
Észak - Alföldi Régió Bajnokságok 2011.05.11 Nyíregyháza
S Z O D S E Kupa 2009 2009.11.02 Nyíregyháza
Észak - Alföldi Régió Bajnokságok 2008.10.21 Nyíregyháza

S Z O D S E Kupa 2009

2009 november 2-án közel 500 diák gyülekezett Nyíregyházán, az Inczédy György Középiskola, Szakiskola és Kollégium udvarán.
Fagyos reggelt követően csodálatos napsütés várta a versenyre érkező csapatokat.
A technikai értekezlet után megtartott Megnyitó Ünnepségen Nyíregyháza Város Alpolgármestere, Nagy László Úr köszöntötte a megjelent sportolókat, tanáraikat és a verseny szervezőit.

A résztvevő iskolák név szerint:
Baross László Mezőgazdasági Szakközépiskola, Mátészalka
Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka
Bencs László Szakiskola és Általános Iskola Nyíregyháza
Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium, Szakközép-, Szakképző és Általános Iskola, Kollégium
Csiha Győző tagintézménye, Hajdúnánás
Diószegi Sámuel Közép- és Szakképző Iskola, Debrecen
Közgazdasági Szakközépiskola, Hajdúszoboszló Mátészalka Gépészeti Szakközépiskola
Déri Miksa Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium Mátészalka
Deák Ferenc Gimnázium, Fehérgyarmat
Sipkay Barna Kereskedelmi Vendéglátóipari Idegenforgalmi Középiskola, Szakközépiskola és Kollégium, Nyíregyháza
Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium, Nyíregyháza
Wesselényi Miklós Középiskola, Szakiskola és Kollégium, Nyíregyháza

és a rendező, Inczédy György Középiskola, Szakiskola és Kollégium, Nyíregyháza.

A felsorolt iskolák csapatai végig sportszerű keretek között kűzdöttek meg a helyezésekért.
A végig ragyogó időben zajló versenyen sérülés nélkül ért véget a rendezvény.

Sportágak, és helyezettek:

Kispályás labdarúgás Leányok
1. helyezett: Wesselényi
2. helyezett: Sipkay
3. helyezett: Mszalka Esze

Kispályás labdarúgás Fiúk
1.helyezett: Sipkay
2.helyezett Széchenyi
3.helyezett Csiha Győző

Kosárlabda Leányok
1. helyezett:Sipkay
2.helyezett:Széchenyi
3.helyezett:Inczédy

Kosárlabda Fiúk
1.helyezett Széchenyi
2.helyezett Sipkay
3.helyezett: Wesselényi

Kézilabda Leányok
1. helyezett:Kölcsey
2. helyezett:Mszalka Esze
3. helyezett:Fgyarmat Deák F.

Kézilabda Fiúk
1.helyezett Mszalka Esze
2.helyezett Csiha Győző
3.helyezett Fgyarmat Deák

Röplabda, leányok
1.helyezett: Sipkai
2.helyezett Diószegi
3.helyezett Wesselényi

Sakk, vegyes
1.helyezett: Inczédy I
2.helyezett: Sipkay II
3.helyezett: Wesselényi, Sipkai I, és az Inczédy csapatai.

Legjobb leány focista: Markovics Ágnes Inczédy
Legjobb fiú focista: Nagy Krisztián Széchenyi

Legjobb leány kosárlabdázó: Palicz Fanni Sipkay
Legjobb fiú kosárlabdázó: Vajda Hunor Széchenyi

Legjobb leány kézilabdázó: Kelemen Gréta Kölcsey
Legjobb fiú kézilabdázó: Kócsi Ferenc Mszalka Esze

Legjobb röplabdás leány: Szűcs Zsuzsa Sipkay került megválasztásra.

Gratulálunk a Győzteseknek, és eredményes szereplést kívánunk az Országos Döntőn!

Köszönet a csapatokat felkészítő testnevelő tanároknak!

Köszönet a verseny szervezésében, és lebonyolításában közreműködő kollégáknak!

További képek találhatók, a www.inczedy.hu honlapon, a sport linkre kattintva.

Nyíregyháza, 2009 november 3. Názon Sándor verseny titkár

Nyíregyháza