MÛVELÕDÉS
SPORT
Ajánlataink - Rendhagyó irodalomórák, elõadások
Nyíregyháza
Rendezvény neve Idõpontja Rendezvény helye Leírás és fotók
Szakképző Kupa-Észak-Alföldi labdarúgás Régió Döntő 2017.10.19. Nyíregyháza
Észak-Alföldi labdarúgás Régió Döntő 2016.10.13. Nyíregyháza
Észak - Alföldi Szakképző Bajnokság Leány labdarúgás 2015.12.15 Nyíregyháza
Észak - Alföldi Szakképző Bajnokság Fiú Labdarúgó Kupa 2015.12.08 Nyíregyháza
SZODSE Kupa 2012 Észak-Alföldi Regionális Döntő 2012.október 9. Nyíregyháza
Észak - Alföldi Régió Bajnokságok 2011.05.11 Nyíregyháza
S Z O D S E Kupa 2009 2009.11.02 Nyíregyháza
Észak - Alföldi Régió Bajnokságok 2008.10.21 Nyíregyháza

Észak- Alföldi Regionális Sportbajnokság eredményei
Nyíregyháza 2008.október.21.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sakk:
I. Sipkay Barna Vendéglátóipari, ,Idegenforgalmi és Kereskedelmi Szakközép-és Szakiskola
II. Baross László Mezőgazdasági Szakközépiskola ( Mátészalka )

Röplabda:
I. Sipkai Barna Vendéglátóipari, Idegenforgalmi és Kereskedelmi Szakközép- Szakiskola
II. Diószegi Sámuel Szakközépiskola ( Debrecen )
III. Wesselényi Miklós Középiskola, Szakiskola és Kollégium
IV .Csiha Győző Szakiskola ( Hajdúnánás )
V. Gépészeti Szakközép- és Szakiskola ( Mátészalka )
Legjobb játékos: Vegera Lívia ( Sipkay )

Kosárlabda - Lány:
I. Sipkay Barna Vendéglátóipari, Idegenforgalmi és Kereskedelmi Szakkőzép - és Szakiskola
II. Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola
III. Inczédy György Középiskola, Szakiskola és Kollégium.
Legjobb játékos: Mlinárcsik Vivien ( Sipkay )

Kosárlabda - Fiú:
I. Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola
II. Wesselényi Miklós Középiskola, Szakiskola és Kollégium
III. Inczédy György Középiskola, Szakiskola és Kollégium
IV. Sipkay Barna Vendéglátóipari , Idegenforgalmi és Kereskedelmi Szakközép- és Szakiskola
V. Diószegi Sámuel Szakközépiskola ( Debrecen )
VI. Csiha Győző Szakiskola ( Hajdúnánás )
Legjobb játékos:: Hosszú Ádám ( Széchenyi)

Kézilabda - Lány
: I. Kölcsey Ferenc Gimnázium ( Nyíregyháza )
II. Esze Tamás Gimnázium ( Mátészalka )
III. Diószegi Sámuel Szakközépiskola ( Debrecen )
Legjobb játékos: Papp Andrea ( Kölcsey )

Kézilabda - Fiú:
I. Csiha Győző Szakiskola ( Hajdúnánás )
II. Esze Tamás Gimnázium ( Mátészalka )
III. Gépészeti Szakközép- és Szakiskola ( Mátészalka )
IV. Inczédy György Középiskola, Szakiskola és Kollégium
Legjobb játékos: Patóczi Krisztián ( Csiha )

Labdarúgás - Lány:
I. Sipkay Barna Vendéglátóipari, Idegenforgalmi és Kereskedelmi Szakközép- és Szakiskola
II. Wesselényi Miklós Középiskola , Szakiskola és Kollégium
III. Esze Tamás Gimnázium ( Mátészalka )
IV .Inczédy György Középiskola , Szakiskola és Kollégium
V. Diószegi Sámuel Szakközépiskola ( Debrecen )
Legjobb játékos: Boros Edina ( Wesselényi )

Labdarúgás - Fiú:
I. Wesselényi Miklós Középiskola Szakiskola és Kollégium
II. Diószegi Sámuel Szakközépiskola ( Debrecen )
III .Inczédy György Középiskola ,Szakközépiskola és Kollégium
IV. Baross László Mezőgazdasági Szakközépiskola ( Mátészalka )
Legjobb játékos: Irinyi Gyula ( Diószegi )

Nyíregyháza