MÛVELÕDÉS
SPORT
Ajánlataink - Rendhagyó irodalomórák, elõadások
Miskolc
Rendezvény neve Idõpontja Rendezvény helye Leírás és fotók
Szakképző intézmények XI. országos versenye Regionális területi döntő 2016. szeptember 29. Miskolc
SZODSE kispályás labdarúgás Észak - Magyarországi régió bajnokság
2015.10.06 Miskolc
VI. Országos Szakképző Bajnokság Észak-Magyarországi régió 2011.05.27 Miskolc
Regionális bajnokságok 2009.10 - 2009.11 Miskolc - Ózd - Tokaj
Regionális bajnokságok 2008.10.10 Ózd
Regionális bajnokságok 2006.10.13 Ózd

Szakképző intézmények IV. Olimpiája 2008. október 10. (péntek)
Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola (Miskolc, Herman O. u. 2.)

4. régió területi döntő EREDMÉNYEK

KÉZILABDA fiúk + leányok

Fiúk:
1. Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola MISKOLC (tanár: Kupecz Lászlóné)
2. Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola MISKOLC (tanár: Thodory Csaba)
3. Diósgyőr - Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium MISKOLC (tanár: Orbán Mihály)

Leányok:
1. Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola MISKOLC (tanár: Kupecz László)
2. Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium TOKAJ (tanár: Tóth Krisztián)

KOSÁRLABDA fiúk
1. Andrássy Gyula Szakközépiskola MISKOLC (tanár: Gelsei László)
2. Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola MISKOLC (tanár: Szakáczki Szabolcs)
3. Diósgyőr - Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium MISKOLC (tanár: Kiss Zoltán)
4. Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola MISKOLC (tanár: Kurucz Tamás)

Legjobb dobó: Péri Máté (Andrássy Szki.) 49 pont

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS

Fiúk:
1. Bolyai Farkas Szakképző Iskola ÓZD (tanár: Albert Csaba)
2. Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola MISKOLC (tanár: Szabolcs Géza)
3. Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola MISKOLC (tanár: Kupecz László)
4. Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium TOKAJ (tanár: Gyüre Levente)
5. Serényi Béla Gimnázium, Mezőgazdasági Szakközépiskola és Kollégium PUTNOK (tanár: Kurtán Tibor)
6. Egri Kereskedelmi, Mezőgazdasági, Vendéglátóipari Szakközép-, Szakiskola és Kollégium EGER (tanár: Magos Csaba)
7. Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola MISKOLC (tanár: Szakáczki Szabolcs)
8. Andrássy Gyula Szakközépiskola MISKOLC (tanár: Gelsei László)

Gólkirály (SZODSE különdíj): Szurdok Dávid (Szentpáli Szki.)6 + 1 gól
Legjobb kapus (SZODSE különdíj): Bari Zoltán (Bolyai Sz. I.)
Legjobb mezőnyjátékos (Ózdi VSB díja):Jablonovszky György (Bláthy Szki.)

Leányok:
1. Bolyai Farkas Szakképző Iskola ÓZD (tanár: Utassy Béla)
2. Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium TOKAJ (tanár: Gyüre Levente)

RÖPLABDA - leányok:
1. Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola MISKOLC (tanár: Vécsi Edit)
2. Surányi Endre Szakképző Iskola és Kollégium KAZINCBARCIKA (tanár: Szénégető József)

SAKK
1. Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola MISKOLC (tanár: Králik Gábor) 9,5 pont
2. Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola MISKOLC (tanár: Rekó János) 6,5 pont
3. Bolyai Farkas Szakképző Iskola ÓZD (tanár: Mészáros Gyula) 2 pont

Legeredményesebb játékos: Zelenák Zsolt (Kós Szki.) 3,5 pont

Miskolc