MÛVELÕDÉS
SPORT
Ajánlataink - Rendhagyó irodalomórák, elõadások
Miskolc
Rendezvény neve Idõpontja Rendezvény helye Leírás és fotók
Szakképző intézmények XI. országos versenye Regionális területi döntő 2016. szeptember 29. Miskolc
SZODSE kispályás labdarúgás Észak - Magyarországi régió bajnokság
2015.10.06 Miskolc
VI. Országos Szakképző Bajnokság Észak-Magyarországi régió 2011.05.27 Miskolc
Regionális bajnokságok 2009.10 - 2009.11 Miskolc - Ózd - Tokaj
Regionális bajnokságok 2008.10.10 Ózd
Regionális bajnokságok 2006.10.13 Ózd

KÉZILABDA

Mérkőzés

sorszámaIdőpontCsapatCsapatMérkőzések eredményei
1. 8.30A-1 KósA-2 Bólyai7 - 11 /2 - 5/
2.9.00B-1 AndrássyB-2 Kandó9 - 6 /3 - 3/
3.9.30B-3 EötvösB-4 Bornemissza9 - 7 /6 - 5/
4.10.00C-1 BláthyC-2 Di.-Vasgyári3 - 15 /1 - 9/
5.10.30A-2 BólyaiA-3 Wigner9 - 11 /6 - 5/
6.11.00B-2 KandóB-3 Eötvös3 - 17 /2 - 7/
7.11.30B-4 BornemisszaB-1 Andrássy12 - 8 /7 - 3/
8.12.00C-2 Di.-VasgyáriC-3 Ker. Vend.10 - 6 /4 - 4/
9.12.30A-3 WignerA-1 Kós16 - 8 /9 - 2/
10.13.00B-3 EötvösB-1 Andrássy15 - 5 /6 - 3/
11.13.30B-4 BornemisszaB-2 Kandó10 - 7 /4 - 4/
12.14.00C-3 Ker. Vend.C-1 Bláthy20 - 7 /6 - 4/
13. 14.30A/1. WignerB/1. Eötvös12 - 13 /6 - 8/
14.15.10B/1. EötvösC/1. Di.-Vasgyári11 - 10 /6 - 5/
15.15.50C/1. Di.-VasgyáriA/1. Wigner8 - 16 /4 - 7/

KÉZILABDA

VÉGEREDMÉNY:

1. Eötvös József Építőipari Szakképző Iskola és Kollégium MISKOLC (testnevelő tanár: Klaj Sándor)

2. Wigner Jenő Műszaki Informatikai Középiskola EGER (testnevelő tanár: Benei Ákos)

3. Diósgyőr - Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium MISKOLC (testnevelő tanár: Orbán Mihály)

4. Bornemissza Geregely Szakközép-, Szakiskola és Kollégium EGER (testnevelő tanár: Juhász Gyula)
Bólyai Farkas Szakképző Iskola ÓZD (testnevelő tanár: Bárczi Zsolt)
Egri Kereskedelmi, Mezőgazdasági, Vendéglátóipari Szakközép-, Szakiskola és Kollégium EGER (testnevelő tanár: Hajdu-Rabatin Tímea)

7. Andrássy Gyula Szakközépiskola MISKOLC (testnevelő tanár: Némedi Csaba)
Kós Károly Építőipari Szakközépiskola MISKOLC (edző: Thodory Csaba)
Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola MISKOLC (testnevelő tanár: Szabolcs Géza)

10. Kandó Kálmán Szakközépiskola MISKOLC (testnevelő tanár: Nagy Tibor)

Az 1. és 2. helyezett csapatok képviselik a régiót 2007. áprilisában, Budapesten rendezendő országos döntőn.

KOSÁRLABDA

Résztvevő iskolák:

Sorsolási szám
1Andrássy Gyula Szakközépiskola MISKOLC
3Diósgyőr - Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium MISKOLC
2Eötvös József Építőipari Szakképző Iskola és Kollégium MISKOLC
4Kós Károly Építőipari Szakközépiskola MISKOLC

Mérkőzés

sorszámaIdőpontCsapatCsapat Mérkőzések eredményei
1. 8.301 Andrássy4 Kós18 – 27 (9 - 11)
2.9.102 Eötvös3 Di.-Vasgyári30 – 22 (12 - 12)
3.10.003 Di.-Vasgyári1 Andrássy37 – 41 (15 - 22)
4.10.402 Eötvös4 Kós27 – 25 (14 -17)
5.11.301 Andrássy2 Eötvös42 – 36 (29 - 16)
6.12.104 Kós3 Di.-Vasgyári24 – 33 (8 - 20)

VÉGEREDMÉNY:

1. Andrássy Gyula Szakközépiskola MISKOLC (testnevelő tanár: Gelsei László)

2. Eötvös József Építőipari Szakképző Iskola és Kollégium MISKOLC (testnevelő tanár: Paszternák Tihamérné)

3. Diósgyőr - Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium MISKOLC (testnevelő tanár: Kiss Zoltán)

4. Kós Károly Építőipari Szakközépiskola MISKOLC (edző: Papp Zsolt)

Az 1. és 2. helyezett csapatok képviselik a régiót 2007. áprilisában, Budapesten rendezendő országos döntőn.

SAKK

Résztvevő iskolák:

Sorsolási szám (helyszínen került kisorsolásra)
2Aba Sámuel Szakiskola ENCS
1Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola MISKOLC
6Bólyai Farkas Szakképző Iskola ÓZD
5Damjanich János Ipari Szakképzési Intézet HATVAN
3Kós Károly Építőipari Szakközépiskola MISKOLC
4Kós Károly Építőipari Szakközépiskola MISKOLC leány csapata

Játékrend:

FordulóIdőpontCsapatCsapatMérkőzések eredményei:
I.9.001 Bláthy SZKI6 Bólyai SZ. I.1,5 - 1,5
9.002 Aba S. SZI5 Damjanich ISZI1 - 2
9.003 Kós SZKI4 Kós SZKI/leány3 - 0
II.10.006 Bólyai SZ. I.4 Kós SZKI/leány0,5 - 2,5
10.005 Damjanich ISZI3 Kós SZKI2 - 1
10.001 Bláthy SZKI2 Aba S. SZI1 - 2
III.11.002 Aba S. SZI6 Bólyai SZ. I. 1 - 2
11.003 Kós SZKI1 Bláthy SZKI3 - 0
11.004 Kós SZKI/leány5 Damjanich ISZI1 - 2
IV.12.006 Bólyai SZ. I.5 Damjanich ISZI1 - 2
12.001 Bláthy SZKI4 Kós SZKI/leány1 - 2
12.002 Aba S. SZI3 Kós SZKI0 - 3
V.13.003 Kós SZKI6 Bólyai SZ. I.3 - 0
13.004 Kós SZKI/leány2 Aba S. SZI1 - 2
13.005 Damjanich ISZI1 Bláthy SZKI2 - 1

VÉGEREDMÉNY:

Pontszám:
1.Kós Károly Építőipari Szakközépiskola MISKOLC (tanár: Pető János)13
2.Damjanich János Ipari Szakképzési Intézet HATVAN (tanár: Zelenka Ferenc)10
3.Kós Károly Építőipari Szakközépiskola MISKOLC leány csapata (tanár: Pető János)6,5
4.Aba Sámuel Szakiskola ENCS (tanár: Varga József)6
5.Bólyai Farkas Szakképző Iskola ÓZD (tanár: Bárczi Zsolt)5
6.Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola MISKOLC (tanár: Szabolcs Géza)4,5

Az 1. és 2. helyezett csapatok képviselik a régiót 2007. áprilisában, Budapesten rendezendő országos döntőn.

A 3. helyen végzett leány csapat - mint egyedüliként nevezett leány csapat a régióban - képviseli a régiót 2007. áprilisában, Budapesten rendezendő országos döntőn.

Thodory Csaba

Miskolc