MÛVELÕDÉS
Ajánlataink - Rendhagyó irodalomórák, elõadások
Szakszervezetek Országos Diákművelődési Szövetsége Egyesület Hevesi Sándor Színtársulata
Évadzáró programok
Gyermeknapi program keretében, az Esztergom-kertvárosi óvoda gyermekeinek mese előadást tartott.
Hámori István Péter: Pipogya királysága című mesejátékával örvendeztettük meg a kicsiket. időpont: 2018.05.19.

2018.05.26-án Váckisújfaluban pedig Lázár Ervin: Négyszögletű kerek erdő című meséjét visszük el.

2018.06.16-án Salgótarjánban a KASZ - BDSZ - HVDSZ2000 összefogással, Radványi Ervin: Az élet mint olyan című vidám előadást mutatjuk be közel 120 fő előtt.

Az egyesületünkben működő Csender Néptáncegyüttes sikeres bemutatót tartott az esztergomi néptánc fesztiválon.
Az együttes tagjai, táncház keretében bemutatkoznak a Tatai táborunkban a nyáron.