MÛVELÕDÉS
SPORT
Ajánlataink - Rendhagyó irodalomórák, elõadások
Osztályfőnöki óra a KASZ-al Nyíregyházán
Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi-Vizügyi Szakgimnázium, 2016. december 01.-02.
A Nyíregyházi Szakképzési Centrum Igazgatói lehetőséget biztosítottak a Kereskedelmi Alkalmazottak Szakszervezetének, hogy a hozzájuk tartozó Szakiskolákban osztályfőnöki óra keretében, a Szakszervezetek jelentőségéről, a munkajogról, valamint a munkahelyi érdekvédelemről, tartson előadást.

Vida Sándor a KASZ Hajdú-Bihar Megyei és Szabolcs Szatmár Bereg Megyei titkára 2016. december 01.-02. a Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi-Vizügyi Szakgimnáziumában tartotta meg előadásait ezekben a témákban a végzős diákok részére.

"Nagyon fontosak a fiatalok számomra, és remélem, hogy az itt elmondottakkal hozzá tudtam járulni ahhoz, hogy ha kilépnek a munka világában, akkor tudják majd hasznosítani"

"Köszönöm az Iskola igazgatóinak, és Osztályfőnökeinek hogy itt lehettem", zárta mondatait Vida Sándor